RAPCİTY

Diss - Gay 14 Fuck'n Raper Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Diss - Gay 14 Fuck'n Raper Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Diss - Gay 14 Fuck'n Raper

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Diss - Gay 14 Fuck'n Raper Fenerbahce
    Ruh hali : Diss - Gay 14 Fuck'n Raper Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Diss - Gay 14 Fuck'n Raper Empty Diss - Gay 14 Fuck'n Raper

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:37 pm

Tek dostunuz olduk biz hep bu repte lan şaka yaptım g 14 ipne arkana bakmadan yürü hadi kolpa serhata tekme yığıldı yerlere küfürle besmele haşa bizde dinsize benden bin kere tekme mc olacak senmisin aptal kendini siktirip domaldın çoktan en derin rüya bile sana kar yapmaz rapstar-g sana sokar ama korkmaz. sikerim seni bağırırsın avaz avaz.
    (Nakarat)
    G 14 DÖN GÖTÜNÜ BE SOKARIM SANA LAN SEN KERHANEDE VERDİĞİN GÖTLERE YAN YİĞİTTE ADAMMI İZİMİ BULACAK BENİM SERHATTA ÇOKTAN YOLDAN SAPTI. G 14 DÖN GÖTÜNÜ BE SOKARIM SANA LAN SEN KERHANEDE VERDİĞİN GÖTLERE YAN YİĞİTTE ADAMMI İZİMİ BULACAK BENİM SERHATTA ÇOKTAN YOLDAN SAPTI... gay 14 götün çok kalkmış senin ipne oldun çıktın yaptığın neydi şimdi repmi yoksa kepazelikmi? dur ben önce söylieyim cevabı cerezsiz repi sizde cerez yoktur kafanızın içi saman beyniniz ise bomboş sizin tek yaptığınız diss adamın biri mesajları vermek başka şeye basmaz kafan senin gay 14 başka şeye basmaz kafan senin başka şeye
    (Nakarat)
    G 14 DÖN GÖTÜNÜ BE SOKARIM SANA LAN SEN KERHANEDE VERDİĞİN GÖTLERE YAN YİĞİTTE ADAMMI İZİMİ BULACAK BENİM SERHATTA ÇOKTAN YOLDAN SAPTI. G 14 DÖN GÖTÜNÜ BE SOKARIM SANA LAN SEN KERHANEDE VERDİĞİN GÖTLERE YAN YİĞİTTE ADAMMI İZİMİ BULACAK BENİM SERHATTA ÇOKTAN YOLDAN SAPTI...

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 11:37 am