RAPCİTY

50 Cent'le Şansım Güldü Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

50 Cent'le Şansım Güldü Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

2 posters

50 Cent'le Şansım Güldü

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : 50 Cent'le Şansım Güldü Fenerbahce
    Ruh hali : 50 Cent'le Şansım Güldü Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

50 Cent'le Şansım Güldü Empty 50 Cent'le Şansım Güldü

Mesaj  Admin Perş. Ocak 01, 2009 11:05 am

50 Cent'le Şansım Güldü
    50 Cent'le Şansım Güldü Ramiz_vmym1_kucukRamiz, rap müziğe kendini adamış ve bu uğurda parasız kalmayı göze almış biri.

Ramiz, rap müziğe kendini adamış ve bu uğurda parasız kalmayı göze almış biri. “Gece Yolcuları” ve 50 Cent sayesinde hayatında bir dönüm noktasına gelen Ramiz’in hedefi solo albüm yapmak. 50 Cent’in gözlerine bakarak şarkı söylemenin heyecanını hâlâ üzerinde taşıyan Ramiz, “50 Cent olmasaydı ben de olmazdım. Herkesin şansa ihtiyacı var” diyor.

50 Cent sizin için yarıştı. Bu programa nasıl dahil oldunuz?

Bunu anlatmam için biraz geriye dönmem lazım. Bir keresinde “Var mısın yok musun”a “Gece Yolcuları” davet edildi. “Değer mi hiç” klibi o zaman yeni çekilmişti. Performanslarında ben de vardım dolayısıyla. Acun Bey (Ilıcalı) zaten hip-hop’ı ve rap’i çok seviyor. “Gece Yolcuları” ile yaptığımız performansı çok beğenmiş ve 50 Cent’i davet edince aklına ben gelmişim. Acun Bey, benim uzun yıllardır solo albüm çıkartmak için uğraştığımı bildiği için; “Ramiz’in rap’i çok iyi. 50 Cent, Ramiz’in albümü için yarışsın” demiş. Şarkılarımı 50 Cent’e dinletip ondan da onayı alınca ben de programa dahil olmuş oldum.

Peki, bu proje size ilk söylendiğinde nasıl bir tepki gösterdiniz?

Biz Bulgaristan göçmeniyiz ama hala bazı akrabalarımız orada. Kurban bayramında Bulgaristan’a gittim. Herkesle bayramlaştım, baktım telefonum kapanmış. Açtım, anında bilmediğim bir numara beni aradı. Telefondaki ses “Acun Ilıcalı Medya’dan arıyorum. 50 Cent’in sizin için yarışmasını düşünüyoruz” olunca, önce biri bana şaka yapıyor sandım.

dj_ayhan
    dj_ayhan
    ÖZEL ÜYEMİZ
    ÖZEL ÜYEMİZ

Erkek
    Takımı : 50 Cent'le Şansım Güldü Fenerbahce
    Ruh hali : 50 Cent'le Şansım Güldü Centil10
    Doğum tarihi : 01/05/90
    Nerelisin : izmir
    Takma Adı : Beat Maker
    Favori Rapcin : Norm

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

50 Cent'le Şansım Güldü Empty paylaşım için saol

Mesaj  dj_ayhan Ptsi Ocak 05, 2009 4:11 pm

İşte rap müziği budur onun için savaşılırr ve sonucu mutlaka iyi olurr RAP VARIMIZ YOĞUMUZ RAP HERŞEYİMİZ .
    Ramiz gerçekten süper sesi olan bir rappr ,hak ediiyoo bunca yapılanıı HELAL OLSUN

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 12:36 pm