RAPCİTY

RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3


    Ünlü Rapçilerin Space Adresleri

    Paylaş
    avatar
    <@R+£L3
    ÖZEL ÜYEMİZ
    ÖZEL ÜYEMİZ

    Erkek
    Takımı :
    Doğum tarihi : 01/01/90
    Mesaj Sayısı : 84
    Yaş : 28
    Nerelisin : underqround
    Takma Adı : @x! CaN
    Favori Rapcin : Diger
    Kayıt tarihi : 05/11/08

    Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

    Ünlü Rapçilerin Space Adresleri

    Mesaj  <@R+£L3 Bir Ptsi Kas. 10, 2008 9:11 am

    [b]
    Da Poet : http://www.myspace.com/dpdapoet
    Patron ( Flex ) : www.myspace.com/patronflexin
    Saian : www.myspace.com/sakultasaian
    Sir MC : www.myspace.com/sirmc
    Sahtiyan : www.myspace.com/sahtiyan34
    Rapozof : www.myspace.com/rapozof
    Sansar : www.myspace.com/sansar34
    Emre : www.myspace.com/emre2
    Cash Flow : www.myspace.com/cashflowcagdas
    ULAŞ : www.myspace.com/ulasindahouse
    Şehinşah : www.myspace.com/sehinsah
    KaracaAli : www.myspace.com/karacaaliindie
    Efsun : www.myspace.com/efsun
    Gına : www.myspace.com/ginatr
    Fieber : www.myspace.com/fieber34
    Evren : www.myspace.com/evren1
    Killa Hakan : www.myspace.com/killahakan
    Ayben : www.myspace.com/aybenrap34
    Ceza : www.myspace.com/ceza34
    Roka : www.myspace.com/rokabeat
    Rap Angels : www.myspace.com/rapangels
    Game Dog : www.myspace.com/berterin
    Despo : www.myspace.com/despomerdiwen
    Shaman : www.myspace.com/shamanakabeatmachine
    Alaturka Mavzer : www.myspace.com/alaturkamavzer
    Tombull : www.myspace.com/tombullakabahtiyar
    Dj Mahmut : www.myspace.com/anadolurog
    Türk Rap Timi ( Adana Underground ) : www.myspace.com/raptimi
    Turgay K. : www.myspace.com/turgayk
    Giyotin : www.myspace.com/giyotin
    Darp : www.myspace.com/darp34
    Mihenk Taşı : www.myspace.com/mihenktasi
    Azat : www.myspace.com/azatmusic
    Tetik : www.myspace.com/tetik
    Mode XL : www.myspace.com/modexl
    DJ Easy : www.myspace.com/dj_easy
    PIA : www.myspace.com/bpia
    SIR : www.myspace.com/ladiestyle
    Azra(Azrabesk) : www.myspace.com/114749028
    Kurşun : www.myspace.com/kursun
    AlperTunga : www.myspace.com/52122592
    Yasin ( Mode XL ) : www.myspace.com/veyasin
    Vurgun : www.myspace.com/basejamm
    Buura : www.myspace.com/buura34
    Fuat Ergin : www.myspace.com/fuatergin
    Özgür B. : www.myspace.com/karahilal
    Kolera : www.myspace.com/kolerap
    Sagopa Kajmer : www.myspace.com/sagopakajmer
    Raffine : www.myspace.com/raffine34
    Makale : www.myspace.com/makalecrew
    Laedri : www.myspace.com/laedrifan
    Medusa: www.myspace.com/medusarap16
    Şantaj: www.myspace.com/shantaj
    1zd1RAP: www.myspace.com/1zd1RAP06

    study afro
    [/b
    avatar
    Admin
    Administrator
    Administrator

    Erkek
    Takımı :
    Ruh hali :
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Mesaj Sayısı : 260
    Yaş : 25
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi
    Kayıt tarihi : 09/03/08

    Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

    .................

    Mesaj  Admin Bir Ptsi Kas. 10, 2008 10:43 am

    Paylasım için Teşkkr

      Similar topics

      -

      Forum Saati Paz Kas. 18, 2018 1:56 pm