RAPCİTY

Direniş Röportajı Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Direniş Röportajı Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Direniş Röportajı

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Direniş Röportajı Fenerbahce
    Ruh hali : Direniş Röportajı Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Direniş Röportajı Empty Direniş Röportajı

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 7:19 pm

DİRENİŞ

Öncelikle kendinden biraz bahseder misin?Direniş kimdir?
    ------selam adım heja 1988 bitlis doğumluyum.15 senedir izmirde yaşıyorum.9 eylül üniversitesi öğrencisiyim.1.5 senedir rap yapıyorum.

Şuanki çalışmaların nelerdir?
    ------şuan solo albümüm üzerinde çalışmaktayım.gerçekten çok sağlam bir albüm olması için uğraşıcam.sağlam bir albüm olmazsa piyasaya
    sürmem çünkü rap ve ortam kirletmekten başka bir işe yaramaz.içime sinmesi lazım.

Kimlerle çalışıyorsun ve çalışmak istersin?
    şu an bütün beatlerimi mic10 hazırlıyor.bunların dışında statü-jackpot-garb-ı makber-ekinoks ve adını sayamayacağım birçok mc ile çalışıyorum.ama albümde inşallah çok sürpriz mcler olacak.gerçekten rap konusunda kendilerini kanıtlamış mcler olacak.

İzmir'in(veya Türkiye)rap durumu hakkında ne düşünüyorsun?
    ---izmir de rap durumu aslında iyi ama tanıtım çok az ve kötü.zaten iyi olanlar da izmiri terk ediyor istanbulda devam ediyor.tabii bir de kuyu kazma olayı var o konu zaten hepimizin yarasıdır.kim kimin ayağını kaydırırsa başarılı sayılıyor.türkiyede rap çok başarılı aslında ama bunu dünyaya tanıtmak zor bir iş.

Birçok mc var bişeyler yapmak istiyor ama bir çoğu olduğu yerde sayıyor bu konu hakkındaki düşücelerin ne?
    ----evet durum böyle.herkes rap yapmayı deneyebilir ama herkes rap yapamaz.belki bende henüz yapamıyorumdur deneme aşamasındayımdır
    zaten rap sadece iki cümleyi bir araya getirmekle yapılmıyor.anlamlı cümlelerler birçok şey anlatmak lazım.böylece hem türkçe rap dikkat çeker
    hemde güzel şeyler ortaya çıkar.

Röportaj için teşekkürler Direniş.Son sözünü alabilir miyiz...
    son olarak herkese başarılar ve mutluluklar diliyorum.rap kimsenin tapulu malı değildir.herkes dilediğini yapmakta özgürdür.

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 6:01 pm