RAPCİTY

Logic & Rapbey Röportaj ! Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Logic & Rapbey Röportaj ! Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Logic & Rapbey Röportaj !

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Logic & Rapbey Röportaj ! Fenerbahce
    Ruh hali : Logic & Rapbey Röportaj ! Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Logic & Rapbey Röportaj ! Empty Logic & Rapbey Röportaj !

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 7:18 pm

POLEN:evet beyler ilk önce sizi tanıyalım.
    LOGİC:Ben Logic gerçek ismim gökhan yaklaşık 6 aydan beri rap yapıyoruz 18 yaşındayım.
    RAPBEY:Bende Rapbey gerçek ismim cihan 2002 den beri rap yapıyorum 19 yaşındayım.

POLEN:peki bu albüm fikri ortaya nasıl çıktı?
    RAPBEY:Aslında en başta Rapbey solo olarak bi albüm yapıcaktı , beatler sözler herşey hazırdı sadece kayıt kalmıştı.sonra bir kaç talihsiz olay sonucu bütün beatlerini kaybetti o aralarda yeni tanışmıştık bi feat atıcaktık , attık feati çokda iyi oldu.dedik zaten 2. mizde aynı durumdayız şuan ikimiz bi albüm yapalım y dedik oldu bitti 2 ayda
    RAPBEY:aynen öyle oldu logicle tanışmak benim için şanstı.iyiki solo yapmamışım

POLEN:albüm hakkında biraz bilgi verin isterseniz,featler var mı?
    LOGİC:zaten ortak albüm olduğu için kullanamk istemedik, kimseye ihtiyacımız yokama 2 feat var.bir tanesi sarp a.k.a. tahribat'la,bir tanesi de kardeşime yaptığım bir parçaydı ve o parçada da kardeşim gökçe yle feat yaptık ailemi çok seviyorum çünkü.

POLEN:bir de underground grubunuz var &kuot;sokak14&kuot; adında,bu grup hakkında da biraz bilgi verir msiniz?
    LOGİC:aslında bi grup değil bu sadece oluşum,merdiven gibi.isteyen solo çıkar,isteyen rapbey le ben gibi ortak.şuan ortak çalışıyoruz çünkü daha iyi işler çıkıyor. iki farklı dünya dan sesleri gibi birşey
    RAPBEY:zıt kutuplar da bunun için.

POLEN:kimseye ihtiyacınızın olmadığını söylediniz, ihtiyaç olarak değil de feat yapmaktan zevk alacağınız,feat yapmak istediğiniz isimler var mı?
    LOGİC:var kararlaşmış olanlarda var ama 2. albümde olacak bu.o albüm yine sokak14 den ben ve 3genle olan bi albüm.ama illaki biri derseniz ben rapozof derim bide raziel
    RAPBEY:valla ben sagopa ile feat atmayı isterdim ama onun için zaman lazım
    LOGİC:bende p.didy

POLEN:ileridi underground değil de ooverground a çıkma gibi bir düşünceniz var mı?
    RAPBEY:olabilir tabi ama biz sonuçta zevk için yapıyoruz
    LOGİC:valla o biraz şans ve kader işi ama undergroundda nasıl iyi işler yapabiliyosak overgroundda da çıakrsak iyi işler yaparız.çünkü over biraz maddi destek ve arkada tanıdık adamların olmasına bakıyo
    RAPBEY:ya istersek yaparız en fazla bi banka soyulur
    LOGİC:sonuçta hiç bişey olmayıpta over da gördüğüm ve gördüğnüz adamalr var.bunlar sadece maddi güçlerle alakalı.under olsuın benim olsun
    RAPBEY:overdeki adamlar belli parası olan rap yapıyor
    LOGİC:neyse biraz daha derine girersek vururlar bizi

POLEN:rap dışında başka ne işlerle uğraşıyorsunuz?
    LOGİC:ben marmara üniversitesindeo kuyorum . 2. sınıftayım - derslerim bu sene çok kötü malesef -muhasebe ile ilgileniyorum
    RAPBEY:tekstilde model makinacıyım sabah 8 akşam 6.30 okuldan kovulunca böle oldu açık lisede öğrenim devam ediyor.eğitim şart

POLEN:hayata asla vazgeçemem dediğiniz neler var?
    LOGİC:AİLEM , HUZUR ( BULAMADIM DAHA AMA BULURSAM VAZGEÇMEM ) , ARKADAŞ ( RAPBEY GİBİ ) , BİLGİSAYARIM , KOPYA ÇEKMEK , FİLM İZLEMEK - ÇOKMU SAÇMA

RAPBEY:ailem,kankam dj emre,dostum logic,tek dal digaram (lm )
    LOGİC:HA BİDE BEN BEDAVA GELEN KONTÖRLERDEN VAZGEÇMEME.ÇOK İYİ OLUYO SON ANDA

POLEN:türkçe rap te disse karşı mısınız?
    RAPBEY:karşı değiliz attıklarımız atacaklarımızın tehditi olsun wack bizden uzak olsun kendini rapçi zanneden saygı duysun sokak 14 record

LOGİC:VALLA ASLINDA BEN KARŞIYIM AMA ŞÖLE OLANA KARŞIYIM DERDİN YOKKEN Bİ ADMA DİSS ATARSAN SEN TAM Bİ O.ÇOCUĞUSUNDUR AMA DERDİN VARSA ADAMDA HAKEDİYOSA AT TABİ ADAMI ÖLDÜRMEKTEN DAHA İYİDİR - ÇOK ŞAKLABAN VAR KENDİNİ BİMEDEN İSİM YAPMIŞ İNSANLARA DİSS ATIYOLAR
    RAPBEY:elbette hak edene diss gelecektir

POLEN:albümde diss var mı hiç?
    LOGİC:BEN İSİM VERMEM AMA TARZIM BATTLE OLDUĞU İÇİN DOKUNDURMA YAPARIM.DİSS DEĞİL YANİ Bİr KİŞİYE YÖNELİK DEĞİL ORTAYA ATARIM LAFI

RAPBEY:diss tarzı var bomba oldu bomba.bu rap oyunu
    LOGİC:EVET ALBÜMDE - BU RAP OYUNU VAR O DİSSTRACK DİR

POLEN:hangi sitelerden indirebileceğiz albümü?
    LOGİC:raptetek, raphaber , rapalemi , rapublic , rapevi , rapmedya
    ama en başta rapmedya da görürüsünüz orası biraz daha ılımlı her şeyi alıyo
    ama zaten en kral sitede alır bu albüm çünkü undergroundda bi çok albimden daha iyi

POLEN:peki son sözler olarak rapseverlere söylemek istediğiniz sözler var mı?
    LOGİC:Kimswe taraflı , rap dinleyicisi olmasın arkadaşlar - herkes fikrini ortaya tarafszıca koysun o benim kankam şu benim manitam iyi rapçidir tabi derseniz rap hiçbiyere gelmez - dinleyin beyenmiyosanız indirmeyin bi daha ama köstek olmayın kimnseye --- for peace
    RAPBEY:walla rap severler öz entilikten uzak olsunlar gerçek anlamda hiphopı özgürlük rahatlık serbestlik olarak görsünler.Son söz wacke ya saygılı ol yada defol

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 10:53 pm