RAPCİTY

NorM Roportaj Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

NorM Roportaj Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

NorM Roportaj

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : NorM Roportaj Fenerbahce
    Ruh hali : NorM Roportaj Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

NorM Roportaj Empty NorM Roportaj

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 7:15 pm

xxxx : Öncelikle seni tanımayanlar için kendinden biraz bahseder misin Ender kimdir ve buralara nasıl gelmiştir?

Ender : öncelikle herkese selamlar olsun kısa bir geçmiş vericek olursam 25.03.1985 izmir doğumluyum.
    Müzikle aramdaki bağ çok küçük yaşlarda babamın bana aldığı bir org la başladı diyebilirim ve
    O dönemlerde cartel in çıkışıylada rap dinlemeye başladım.Zaman geçtikçe rap bir tutkuya dönüştü ve üretme kararı aldım.
    Çok kötü de olsa bir başlangıç yapıp şiir yazmaya başladım ufak ufak ve yazı kabiliyetim bu yönde gelişti.
    Müzik ve beat yapma konusuda programlar sayesinde kolay bir hale geldi ve geriye tek bir şey kalmıştı kayıt almak.
    Kendimi yeterli gördüğüm ilk anda kayıt yapmaya başladım.Sonra araya askerlik girdi ve ara vermek zorunda kaldım.
    Bitirip geldiğimde de playboy son uyku eksik etek ve kafam bir milyon gibi şarkılar yaptım.
    Herkes dinledi ve bu şekilde bir kitle oluştu.

xxxx: Yeni çıkacak olan albümünün çalışmaları nasıl gidiyor?

Ender : iyi yani bir problem yok herşey yolunda

xxxx : Albüm patlayacak diyorlar,doğru mu?

Ender : Doğrudur...

xxxx : İlerde senin yeni mc lerle çalışmalarını görebilecek miyiz?

Ender : Neden olmasın ama şuan sadece kendi albümümle ilgileniyorum.

xxxx : Rap camiasında tarzını sevmediğin kişiler var mı?

Ender : Çooook aslında tarz deil rap le alakası olmadığını düşündüğüm insanlar çok.
    isim vereyim ege çubukçu dj akman ogeday zaten bunlarıda mc olarak görmüyorum.

xxxx : Rap haricinde dinlediğin bir müzik türü var mı?

Ender : Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim

xxxx : Son zamanlarda çıkış yapan rapçilerin çektiği klipler hakkında ne yorum yaparsın?

Ender : Hepsi emek verilerek yapılan işler saygı duyarım sonuçta bütçeyle ilgili konular bunlar.

xxxx : Türkiye'nin her yerinde partiler düzenliyorsun peki,İstanbul'da neden göremedik seni?

Ender : İstanbul da kral çok ...

xxxx : Genelde mc ler albüm yapıldıktan sonra kendini tanıtabiliyor,peki Norm'un tek bi parçayla yurt dışına çıkmasını neye bağlıyorsun?

Ender : Bence fazla söze gerek yok.Bunu da siz düşünüp cevaplayın

xxxx : Röportaj için teşekkürler Ender!Son sözünü alabilir miyiz?

Ender : Bir kaç açıklama daha yapmak istiyorum birincisi erman ender diye tek bir kişi yada norm olarak beni tek kişi sanıyorlar böyle bir şey yok biz
    iki kişiden oluşan bir grubuz.Bunun dışında ben solo olarak çalışmalar yapıyorum ayrıca internette bir çok embesil türemiş
    bizim adımızı kullanarak insanlarla msn verip bağlantıya geçiyorlar böyle bir tuzağa düşmesin herkes dikkat etsin.
    SAYGILAR

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 10:37 am