RAPCİTY

Giyotin Röportaj Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Giyotin Röportaj Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Giyotin Röportaj

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Giyotin Röportaj Fenerbahce
    Ruh hali : Giyotin Röportaj Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Giyotin Röportaj Empty Giyotin Röportaj

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 7:11 pm

RapHaber : Sizleri Tanımayanlar İçin Kendinizden Biraz Bahseder Misiniz ?

Narkoz : Selam1987 İstanbul Doğumluyum.5 Seneyi Aşkın Bir Süredir Bu İşle Uğraşıyorum.Kamu Yönetimi 1.Sınıf Öğrencisiyim.

Fersah : Ben Fersah 1987 Üsküdar Doğumluyum,Üsküdarda Oturuyorum.Kadıköy Merdiven Cru Dayım.

RapHaber : İkiniz Nasıl Bir Araya Geldiniz? Giyotin Grubunun Oluşum Sürecini Anlatırmısınız?

Narkoz : Aynı Semtte Oturuyoruz.Giyotin Kurulmadan Önce İkimizde Merdiven Bünyesindeydik.Hala da Merdiven Cru İle Birlikteyiz.Bir Parti Çıkışı Böyle Bir Karar Aldık.Beraber Çalışmamızın İkimiz İçinde Yararlı Ve Zevkli Olucağına İnandığımız İçinde Giyotin Grubunu kurduk...

Fersah : Ben Bayadır Rap Dinliyorum.Bir Ara Narkozu Gördüm Mahallede Bol Falan Giyinmiş Böyle Ben Giyinmezdim O Zamanlar Tabi.Narkoz Basket Falan Oynardı Ben Bir Gün Buna Laf Falan Attım Bu Hiç İplemedi Beni.(dayak yemek istemedi tabi) Şaka Bir Kenara Wu Tang Poları Vardı Bende Onla Gördü Beni Ve Dedi Party Var Rza Çıkıyo Gelir misin Bende İşim Olmaz Dedim Öyle Selamlaşmaya Başladık. Ben Narkozun Bir İki Party de Back İni Yaptım Bir Parti Dönüşü Grup Kurma Fikri Geldi Ve Kurduk Öyle İşte.

RapHaber : Bir Araya Gelmeden Önce Kendi Çalışmalarınız Oldu mu?

Narkoz : Merdiven Kurulduğundan Bu Yana Kendi Çalışmalarım Oldu.

Fersah : Benim Olmadı Ancak Narkozun Vardı.

RapHaber : Giyotin Adı Altındaki Amaçladığınız Hedefler Nelerdir?
    Narkoznsanları Müziğe Doyurabilecek Kadar Müzik yapmak.Bununda Bir Sınırının Olmadığını Düşünüyorum,Yani Ucu Gözükmeyen Bir Hedefe Koşuyoruz.

Fersah : Aynen Devam Ediyoruz.Şu Anda Özellikle Düşündüğümüz Bir şey Yok.

RapHaber : Kadıköyün Rap’te ki Konumu Nedir? Yeni Oluşumlar Çıksa Destekler misiniz?

Narkoz : Kadıköyün Konumunu Ben Buradan Anlatsam Bende Sizde Yorulursunuz Zaten Her Şey Ortada.Yeni Oluşumlara Gelince Destek İsterlerse Tabiî Ki Destek Veririz Veriyoruz da Zaten Bunun İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz Bunun Şahitleride Var Yakın Zamanda Seslerini Duyarsınız...

Fersah : Bence Kadıköy Rap demek.Rap Te İstanbul Denilince Akla Kadıköy gelir.Yeni Oluşumlar Adam Gibi Saygı İle Oluşursa Desteklenir Diye Düşünüyorum.

RapHaber : Kadıköyde Rap Adına Gerçekten İnanılmaz Bir Birlik Oluşmuş Durumda Bütün Mc Ler Birbirini Kolluyor Arka Çıkıyor Bir Bölünme Yaşanması Söz Konusu Bile Değil Bunu Neye Bağlıyorsunuz?

Narkoz : Güven,saygı…Herkes Birbirine Kardeş Misali Sıkı Bağlarla Bağlı Bu Da Unutulmayacak Bir Faktör.

Fersah : Saygı Ve Sevgi Kadıköyde Herkez Birbirine Saygı Duyar Ve Destek çıkar.Bu Oldukçada Kadıköy Bölünmez.

RapHaber : Kadıköy Crew Adı Altındaki oluşumlar Nelerdir?

Narkoz : Kadıköy Acil,Merdiven

Fersah : Kadıköy Merdiven Ve Kadıköy Acil.

RapHaber : Türkçe Rap Piyasasının Büyümesi Sizi Heyecanlandırıyor mu Yoksa Korkutuyor Mu?

Narkoz : İstenilen Şekilde Bilinçli Dinleyicilerle Birlik Büyürse Korkulucak Hiç Bir Şey Yok Ve Aksine Sevindirici Bir Olay.Zaten Ne Olurda Korkutur ki?

Fersah : Ne Heyecanlanıyorum Nede Korkuyorum İyi Olanlar Sapa Sağlam Kalacak Ayakta Buna Eminim.

RapHaber : Son Zamanlarda Rap’in Türkiye De Ki Konumu Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Narkoz : Daha İyi Yerde Olabilirdi Olucak Da Ben Buna İnanıyorum.

Fersah : Baya Baya İyiye Gidiyor Ve Bu Beni sevindiriyor.Hak Ettiğimiz Yeri Bulucağız.

RapHaber : Türkçe Rap te Underground Veya Overground Piyasasında Tarzını Beğendiğiniz Ve Örnek Aldığınız İsimler Var Mı?

Narkoz : Örnek Aldığım İsim Yok Sevdiğim İsimlerse İpne,Top,Oğlanımsı Olmayan Ayrıca Bu İşin Hakkını Veren herkes.

Fersah : İlk Başta Kadıköy Tayfası Her Biri Birbirinden İyi Rap Yapıyor.Onlar Haricinde Saian,Patron,Raziel,Da Poet,Nimbus Gına(Sis&BeatUp),İzmir Bir Milyon Tayfası,Şehinşah... Ve Sayamadığım Bir Çok İsim.

RapHaber : Olympos İle Aranızda Geçen Diss Savaşı Hangi Nedenlerden Dolayı Patlak Verdi?

Narkoz : İyi Şeyler Yapmaya Başladıysanız Sizi Çekemeyen İsimler Ortaya Çıkar.Onların Ortaya Çıkmasıyla Birlikde Sürtüşmeler,Tartışmalar Ve Sonunda Düşünmediğiniz Ve Bilmediğiniz Bir Boyutta Patlak Verir.Bu İş Neden Böyledir Diyeceksiniz Böle Gelmiş Böle Gider Gibi Bir Durum Söz Konusu Diss Patlak Verir 2 Kelam Yapılır Burun Kırılır… Anlayan Anlar.

Fersah : Böyle Sorulara Gerek Yok Mayk

RapHaber : Fersah Ve Narkoz, Neden Bu İsimleri Tercih Ettiniz?

Narkoz : Aklıma Geldiğinde Bende Bir Heyecan Uyandırdı Sanırım Bu Yüzden.

Fersah : Niye Güzel Değil Mi ?

RapHaber : Underground Da Kalmayı Ne Kadar Sürdüreceksiniz?Overground Olacak Kadar Kendinizi Yeterli Buluyormusunuz?Ve Ne Zaman Overground Olmayı Planlıyorsunuz ?

Fersah : Öyle Bir Şey Planlamıyorum Ve Planlamayı Düşünmüyorum Her Zaman Underground.Sizce Yeterli Değilmiyiz Alper Gibi İsimler Yeterli İse Bence Yeterliyiz Ve Artarız

Narkoz : Underground Biter mi?Bence Hayır Eğer İlerde Bir Gün Overground Bir Şeyler Yaparsam Bile Underground Parçalar Yapmaya Devam Ederim.

RapHaber : Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? RapHaber Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ?

Narkoz : Underground Adına Verilen Destekler Ne Şekilde Olursa Olsun Benim Gözümde Büyük Bir Öneme Ve Erişilemeyecek Bir Konuma Sahipdir.RapHaber De Bu Yerlerden Birinde.

Fersah : Çok Güzel Bir Site Bazen Hope Ayıp Ediyor Ama Olsun

RapHaber : Son Olarak Söylemek İstedikleriniz ?

Narkoz : Seven Ve Sevmeyen Herkeze Saygılar…

Fersah : Röportaj İçin Çok Teşekkür Ederiz.Sonuna Kadar Underground Rap Kadıköy Ölmez

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 1:29 pm