RAPCİTY

Diss - Kolera - Duygu Sömürgesi Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Diss - Kolera - Duygu Sömürgesi Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Diss - Kolera - Duygu Sömürgesi

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Diss - Kolera - Duygu Sömürgesi Fenerbahce
    Ruh hali : Diss - Kolera - Duygu Sömürgesi Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Diss - Kolera - Duygu Sömürgesi Empty Diss - Kolera - Duygu Sömürgesi

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:36 pm

DUYGU SÖMÜRGESİ:
    2 eksik söyledin 1.60 karından uzun boyum, madem sevdin evlenecektin imam nikahla sürmez oyun. Mee leme koyun,sen git kulisinde soyun,kalemim benim giyotinim, zaten Esen keser boyun. Tekno partisinde karşılaştığımızı unutun.Sahilden gelir kokun burcu burcun,burcu burcun Hasat zamanı kafasında biten otu siz kurutun,açıkla artık herkese yeni adı Kolera kuruntunun Utanmasan aynı olacak fontun, 50 Cent in aynısı ulan kotun, patiklerini as da kurut,koca adam bebek oldun, hoca Kolo vaaz oldun,Rabba küfürbaz oldun, imandan gariban oldun. Esen in rapi eserdir senin ki kanlı yaprak dolması,bak ablası, özün Cza dan bozma Fu-schnickens kopyası,gocunmazdı olmasaydı yarası, kokmuş terin cabası,vaazı takmam yalanın tam daniskası,vay anasını. Kolera vebası karabasanın hası, sarsılmakta en klasınızın klası buyur otur,işte rap sınıfımın sırası,tam sırası, dinleyicilerime sataşma,açılır karantina kapısı. Lirikal seviyen 0-6 yaş grubu hizzası,şubatta firar mı ettin lan asker kaçması, son zamanlar çok dağıttın,halin deli saçması, bu seyirle kesilemez seneye belki doğumgünü pastası. Zor zamanda yanında dostu yataktayken hastası, aha şimdi bozgun oldu,kalbinin reostası, ıkınırken fazla kasma yırtılır karın kası,Okan yanında gözlerin kan çanağı yandı çırası. Söktüm elimde kaldı adem elması,kimeydi cakası, bu hızla rape devam edersen duvara çarpar kafatası, daha çok ararsın bulmak adına açığımı,rap yaparken gördüm sahneye aktı o pis salyası (ıııggghh!) Karasaplıyı yalamanın gördüm çoktu balyası, 2 bayana selam ilet bu ne şöhret sevdası, siz de üne merak,bende yaşam kavgası, söyle bakayım hangisi makbul,çileklisi mi,elmalısı mı? yarı fiyat arabanı satsan,çıkmaz dava parası,bana köpekçe havlamaktan oldu ses tel arızası, ecnebi şapkalarla olmaz bu rapin fiyakası, pardon istemeden oldu,acıttım mı ablası? Rap yoldasi gomdu yaktin tum lambalarla ayni sondu Dinle kaf kefi feyzal Ben maratona ciktim sen yerde topal Gel yaralara tuz bas, hasima el verdim kol gitti abe hey hat Ben mektubu yazdim sayfalarin ister yirt ister kopart Sago defteri durdu en buyuk dusmanim nankor bir bucurdu Aynaya bak yok sen cahile kalem cekiver eski dosta yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Karnina islemis kıskançlık sezim takim nankor Ey kor album kapaklarini acda adimi gor Kokan les azinla yaptin rap diz ve itici Sukurki kellem kurtulcu sen yedin o cekici Tek bir sarki yaparim alirim havani Sen bilirsin ve kahpe bunu bilirken neden sonuca isteriksin Evliyayi rap onunde tek kelimeleyle geyiksin Testislerini tutma Televisyonda cok komiksin (wooo) 'Ben' = 'I' soyle seni neden korkalim senden Sen bir kopyasin hazira konmus bir yigen Ten uyuşmazlığı oldu sanirim ayrildin techno djyinden Bende bir technocu buldum hemde en rapcisinden Bundan sonra laf yaparken bir degil iki asama dusun Ikinci mektuba cevap yoksa bir de iki yazini dusun Onumuz yaz temmuz ortasinda tir tir uşüyün Paylasamadiklariniz bari bu kez ilk kez bolusun Hayatta en kolay yaptigim is bir iki kadeh diss atmak Senin yaptigin en iyi is yanibasindaki dostu satmak Madem sen kasindin benim tirnaklarimla asindin Rapini yer altindan alip zuhpe dolu mekani tasidin Dilimin kemigi olsa inanki ilkin ben kirardim Yemin ederim yaram olsa tuzu yerine ben basardim Iki senelik diskografilerinizi hattatlara yazdirin bayim Hizli treni dislar rayim sagopa nane keskin tadim Benimle cenk yapma kadina en yureklileriniz yollayin Dokunursam patlar mayin yuzleriniz saklamayin Karaya duseni atlamayin maskeleri dustu bayim Rapi sahi kaldirmak adina siz ikiniz seker yalayin (bitch) Rap yoldasi gomdu yaktin tum lambalarla ayni sondu Dinle kaf kefi feyzal Ben maratona ciktim sen yerde topal Gel yaralara tuz bas, hasima el verdim kol gitti abe hey hat Ben mektubu yazdim sayfalarin ister yirt ister kopart Sago defteri durdu en buyuk dusmanim nankor bir bucurdu Aynaya bak yok sen cahile kalem cekiver eski dosta yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver Yol ver

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 9:24 am