RAPCİTY

Diss - Sert Ünsüzler - Kafa Hariç 16 Bar Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Diss - Sert Ünsüzler - Kafa Hariç 16 Bar Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Diss - Sert Ünsüzler - Kafa Hariç 16 Bar

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Diss - Sert Ünsüzler - Kafa Hariç 16 Bar Fenerbahce
    Ruh hali : Diss - Sert Ünsüzler - Kafa Hariç 16 Bar Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Diss - Sert Ünsüzler - Kafa Hariç 16 Bar Empty Diss - Sert Ünsüzler - Kafa Hariç 16 Bar

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:34 pm

DAPOET:
    Hey nigga nöğrüon beyzbol sopamla cirit oynuyom 32 gömüşmemden bugün 31de geziyom bubamın arabasıylan gangstacılık oynuyom LA formamı giyip elim ilen doğuya yakası yapıyom herkeşleri oynatıyom ben kızlara bakıyom soundclick dot com a tapıyom birde beat yapıyom olum bu gece kopuyom ben tiskolarda geziyom klipte boxer ı gösterip cool bi mc oluyom haaassiktir!! sor bakalm acep sizdeki rapmidir alemindeki en kral mc acaba yoncimik midir en kral tutarsızlık bukadar dandirikmidir saygızım benm kafası hariç Bosphorus Bridge tir ezik bi bitchtir senin ruhunda duygular hazin bi cinayete kurban gidebilir heran gangstalar nöğrücen seni sararken maddiyatçı kaygılar istediğin bu senin ewet kafası hariç 16 bar!!
    RAZİEL :
    Raziel in kaç diss pisliği görülmüş abi bu gece biraz tribal garibal mcler ve gangstacılık hayalleri çok banal ve oturalım biraz şu rapte kim kral ölümün emri bar surlarına işer 3 adamsa intikal denzi argo laflarınız boş efendi donanımsız istanbul (y)attacklarında gecenin alemi abe şopar serseri rotasız geminin dümeni nereye götiriyisiniz rap i kimin hemcinsinizki heee leaan!!bandrol hükmünde eğlencesine rahat wer hemcinsleriyle gangster race triplerinde master inglizce cehalet kommorşıl beat inde neyler iki kızı atıver stüdyonda yatıver..karanlık ölümün adı duyulmadı konuştular sir üm mc im civanım loop çı serhatım yol aldılar analizin oralize hali diss sandığın bu şarkılarsa ozaman bu werse sana kafa hariç 16 bar!!
    MOZOLE MİRACH :
    Mozole ihtİşamı muhabbet afiyet üzerlerinde aşırı samimi haşarı mc hangi stili serseri gel beri zaruri nefes alışların özenti donunu XL aldım sen gece kondularına baki sahi yaptığın rap in dilinde safi piyasalarda kaç albüm bandrol için kafi kim kalıcı kim gidici kim Özgür kim asa-B rap savaşsa almam ben Karargahtan emri!! Olymposlaşmış undergroundda çok tanrılı bir dönem önemli dikkat et bu teknik bulunmaz bi enlem sen beat dilenen ve üreten sen tüketen sömüren artı aşk tracklerinde internette gündem hafta sana kalmaz hepsi söner mumlar birer birer bu harfler sert ve ünsüz kelimeler kimi dissler kimi klip mekanı bar kimininki arabalar bu trackte kastettiğim kafa hariç 16 bar!!

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 2:03 pm