RAPCİTY

Diss - A. Mavzer - Rapte Vaaz Velede Gaz Ver Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Diss - A. Mavzer - Rapte Vaaz Velede Gaz Ver Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Diss - A. Mavzer - Rapte Vaaz Velede Gaz Ver

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Diss - A. Mavzer - Rapte Vaaz Velede Gaz Ver Fenerbahce
    Ruh hali : Diss - A. Mavzer - Rapte Vaaz Velede Gaz Ver Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Diss - A. Mavzer - Rapte Vaaz Velede Gaz Ver Empty Diss - A. Mavzer - Rapte Vaaz Velede Gaz Ver

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:39 pm

AYBEN
    Ben denedim oldu kızlar rap'e gelebilir eledim oldu ölebilir açık ara farkı koydum cep delik cepten delik kevgirmisin be kardeşlik beni süzebilecek süzgeç olmadı seni delebilir her sözler geç bile kar etmedi rap kutuyu ben açtım ben çıktım sen kaçtın ablandan ders al rap'imizin ömrü aynı yazıyı ver sen kireçli işte eşli pişli sonra kişne berkemal asayiş günüm işte.rap değilmi istediğin,rap değilmi beklediğin ben değildim özlediğin ama ben geldim rap herkesin harcı değil ben piir'im ruhum aynı rap'te atar kanım her daim plakçılar misali kalbim scratch atarken dilim her bakıma hazır ve nazır gün sayar.roka beat'i yapar ben okurum rap sana dokunur ve sahne kurulur sahto,ayben,ceza okura onu sana dokunur burası bir rap okulu.
    CRAYZ-T (2)
    Mic cheeck,sagopa kajmer haydi gel,bok cek bir gün bu rap'i bırak artık gerzek nedense her müziğin hep gevşek Ceza'ya respect gerekecek
    SAHTİYAN
    Filozof kadir herkes sana inanır iyi gün bol olur etraf çok yaranır her gün yeni sayfa açılır yapışır yere kalebodurdan git.melhan kökü bastım it taklidi yaptın alice harikalar diyarı takılıp kal bok içinde gezer ben elimde tel keser ama kan gelmez depardan uçak bekler yalan demeçler gastede lafı dj,mc yada her birsi gibi bak kişisel mc'ye özel mesaj sayısal sözel kültürlüğümüz vay jehennefer lopez çal bu sefer dedim güzel hey dj mic cheeck naber,al oldu her kes cengaver gözünü açtığın yerde biter bu defter eften,püften krizler aynan kırıldı insin kepenkler,gelsin çelenkler,yazdığın beatler yalan olan borcunu akıttığın dissler sana hayırlı işler yetimhaneler yeni bebek bekler.
    (NAKARAT)
    CRAZY-T
    Pessimist duygularının hepsini kendine sakla ortaya atma dön hadi koş hadi durma ve solla (solla) hadi yallah.nedenini sorma beni yorma crayz-t burada rap yapmakta kendini topla,koleranın koynunu kokla vede üstüne hopla kolpa bikerecik olsun sen live performance yo! ona buna yazdığın kelimelerinin hepsi bence fuck top internet yolu üzerinden indirdim ben parçalarını başka bir yerden bulamazdım ve bulacak olsam almazdım.paraları kıracan (ha!) yok öyle yağma burnunu karla dolduracan (ha!) yok öyle dava istanbula ilk adımımı attığımda olacam karşında rakip olacam rap yapacam ceza benim hocam. kafkef sagopa kajmer mic cheeck bok çek. gerçek rap bu işte seninki çok gevşek sek sek sekerek acebe nereye gelecek öz yavuz burası koca bir okyanus içinde kaybolur yunus
    (NAKARAT)
    CEZA
    Filozofmuş halt etmiş var senin edebiyatından fas etmiş otuzun biri olmuş katletmiş rap'i sen gene hep otuzbir çek mic cheeck,mic cheeck kontrol bir iki.benim deli gibi rap yaptığımı her beat'inin hakkını verdiğimi en kötü beat'leri bana verdiğini bilir.yinelemiş gibi kendini taklit eder genemi verilerini kesitiğin beatler kaverest gelsin padişah olamadın mc değilsin sovmen abinmi satın almış yüzbin albümü bir günde yoksa senmi gidip aldın gömdün paralarlah yuh de babalar gibi yürü koçum.mc'lik serbest stille başlayan bir dağa tırmanmaktır,mc'lik kalpten beynine bile ulaşan bir cambazlıktır,mc'lik senin gibi playback yapanlardan hep uzak kalmaktır,mc'lik mamammamama.. mic'dır

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 2:25 pm