RAPCİTY

Diss - Dr. Fuchs - Hani Biz Kardeştik Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Diss - Dr. Fuchs - Hani Biz Kardeştik Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Diss - Dr. Fuchs - Hani Biz Kardeştik

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Diss - Dr. Fuchs - Hani Biz Kardeştik Fenerbahce
    Ruh hali : Diss - Dr. Fuchs - Hani Biz Kardeştik Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Diss - Dr. Fuchs - Hani Biz Kardeştik Empty Diss - Dr. Fuchs - Hani Biz Kardeştik

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:38 pm

Hani Biz Kardeştik sizi kalleşler Beni bir anda sırtımdan vurdunuz Senelerce beraber geçirdiğimiz saatler Senelerce beraber geçirdiğimiz günler Hepsi boşa gitti bir menfaat uğruna Bir isteğin hayattaki oyunlarına Sözüm söz, intikamın intikam Hayatımda yok artık bana başka düşman Sözlerim ve müziğim benim savaş stilim Bu yüzden hiç şansınız yok karşımda Değmezmiş sizin gibi pisliklere Önemi yokmuş geçen güzel günlerin Sizin aklınızda menfaat ve para Al sana al sana Dünya kadar para Satın alınmış olan köpekler Fiyatlarını söyleyin bu köpekler kaç para (Ha) Deydimi lan beni sattığınıza Bu devirde biz kardeşiz Havacıva Herzaman mecbursun satmaya Herzaman mecbursun arkasından vurmaya
    Nakarat:
    Hani Biz Kardeştik Dediğimiz Günler Tarih Oldu, tarih Oldu o Saatler Artık Geri Gelmeyecek O Eski Dostun Artık Geri Gelmeyecek O Sattığın Dostun Şimdi Sıra Bende Artık Bende Savaşıcam Sonuna Kadar Sizlerle Benim Savaşımda, Savaşım Sözlerim Stilim Müziğim, Çıkmayın Karşıma
    Hani Biz Kardeştik seni adi köpek Şimdi o kardeşin yok artık Yok artık eskisi gibi günler Bakın şimdi yanında birkaç paçozla beraber Onlar senin hayatının en basit günlerinde satar Ama ben sonuna kadar yanındaydım senin Yalan değildi benim sana söylediklerim Çünkü &kuot;Biz Kardeştik be moruk Kardeştik&kuot; Senin o söylediğin sözler hala kulaklarımda Hala kulaklarımda yankılanmakta &kuot;Moruk sen ve ben biz kardeşiz Bizi Dünya gelse yıkamaz, Gelse Yıkamaz&kuot; Yıkamaz ha bu Dünya Bizi Belki Evet! Ama senin Beynindeki Ufak Dünya yıktı Bizi Al sana gerçek bir düşman Al sana gerçek bir savaşçı 2000'den sonsuza Nakarat: Hani Biz Kardeştik Dediğimiz Günler Tarih Oldu, tarih Oldu o Saatler Artık Geri Gelmeyecek O Eski Dostun Artık Geri Gelmeyecek O Sattığın Dostun Şimdi Sıra Bende Artık Bende Savaşıcam Sonuna Kadar Sizlerle Benim Savaşımda, Savaşım Sözlerim Stilim Müziğim, Çıkmayın Karşıma

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 2:16 pm