RAPCİTY

Diss - Sansar - Tahtan İndirildin (Pit10 Diss) Gdhgdwu4

Join the forum, it's quick and easy

RAPCİTY

Diss - Sansar - Tahtan İndirildin (Pit10 Diss) Gdhgdwu4

RAPCİTY

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RAPCİTY

rap,grafiti,hiphop,breakdance,kilp,mp3

Diss - Sansar - Tahtan İndirildin (Pit10 Diss)

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Takımı : Diss - Sansar - Tahtan İndirildin (Pit10 Diss) Fenerbahce
    Ruh hali : Diss - Sansar - Tahtan İndirildin (Pit10 Diss) Anlayi10
    Doğum tarihi : 12/03/93
    Nerelisin : bursa
    Takma Adı : cino
    Favori Rapcin : Hepsi

Kişisel ileti/Not defteri
    . .: RAPCİTY İYİ EYLENCELER DİLER

Diss - Sansar - Tahtan İndirildin (Pit10 Diss) Empty Diss - Sansar - Tahtan İndirildin (Pit10 Diss)

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:34 pm

Rap bitmedi ben daha ölmedim. Tepem atmadı sen daha görmedin. Gökyüzüne yüksek hızla yükseliş. Psikopat yazar yer altına gösteriş. Nasıl geliştir mişim demi.merdiven Kadıköy. Kulaklarını aç iyi dinle. Disslediğin özgür bir gruba almışsın hayırlı olsun. Arkasından konuştuğun adamlarla dost olursun. 10 değil lan 7 milyar. 10 sene esatpaşada bi gecekonduda oturdum. 10 milyarda para mı lan. Kıyafet giderin 50 milyar. Bende domates peynir sende havyar. Sözünü ettiğin yarışmaya katıldığımda sen de vardın. Yanlış hatırlamıyosam beati sen yapmıştın. İnternet beati için 20 milyon baymıştın. Benim dediğim beatleri mp3.com dan almıştın. Merdiveni beraber kurduk yanlış hatırlıyosun. Kayıtlarımı evinde yaptım. Viziteni mi istiyosun. Ben ne zaman iyi rapper dım. Sen o zaman destek oldun. Seni de solladım o zaman köstek oldun. Sanırım SOS i sende dissliyodun. Mail attığımı bildiğine göre programlarını izliyodun. Avcılarda karşındayken yere bakıyodun. Sen Etilerde malikanendeyken ben senin kurduğun olimpos için partilerde gider yapıyodum. Beraber disslediğimiz adamlarla ben yüzleşiyodum. Korkak bi götverensin. Kancık. Gözümün önünde serideler. Manzarada amatör şimdi kaybol rap bizim yaw. Undergroundda her koşulda kimmiş diktatör. Bildiğin bravo SANSAR SALVO. Gözümün önünde serideler. Manzarada amatör şimdi kaybol rap bizim yaw. Undergroundda her koşulda kimmiş diktatör. Bildiğin bravo SANSAR SALVO. Kancık. Kes sesini. Ben gangster değilim rahat ol ben gangster sikiyorum. Ben nankör müyüm. Bu kavgayı sen başlattın. Bu sana son dissim dinlerken iyi eğlen. Ha bu arada merdiven de bi ara altın pelerin giyiyodun ya halk seni tahttan indirdi. O pelerin şimdi bende

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 8:22 am